Planescape Torment

0

Oyun Hakkında/İndir

Hikaye

Planescape: Torment: Gelişmiş Edition Ücretsiz İndir

Dungeons & Dragons multiverse’in kalbindeki karanlık bir fantezi kenti olan Sigil’de yer alan bu hikaye-zengin, taktik rol oyunu oyununda geçmiş yaşamın sırlarını açığa çıkarın. Uçakları keşfedin, tuhaf yoldaşların bir tarafının yanında savaşta hayatta kalın ve türlerde hiç görülmemiş olan bulmacaları çözün.

Planescape: Torment: Enhanced Edition PC Oyununa Genel Bakış:

Planescape: Torment: Enhanced Edition, Beamdog tarafından geliştirilen ve Beamdog tarafından yayınlanan bir Macera, RPG, Strateji oyunudur. 11 Nisan 2017’de piyasaya sürüldü.Orijinal Planescape: Torment, 1999 yılında yaygın eleştirel beğeni topladı. Geleneksel olmayan hikayesi, karakterleri ve inanılmaz soundtrack’leri ile birçok mağazadan Yılın RPG’sini kazandı. O zamandan beri, milyonlarca Planescape: Torment taraftarı, Nameless One’ın gözleriyle garip ve tehlikeli şehir olan Sigil’i ve etrafındaki uçakları keşfetmekten keyif aldılar.

İnanılmaz derecede zengin bir hikayeyi ve fantazide başka hiçbir şeye benzemeyen benzersiz bir ortam keşfedin. Garip ve yabancı yaratıkları yok edin, zengin diyaloga katılın ve bu 50+ saatlik RPG klasiğindeki karanlık ve tehlikeli Planescape ortamını keşfedin.

Bu Planescape: Daha önce hiç görmediğiniz gibi eziyet.

Öykü

“Bir erkeğin doğasını ne değiştirebilir?”

Sen adsız bir adın, sayısız hayat boyunca toplanan yara izleri ve dövmelerle kaplı bir hıçkırık figürün, bunların hiçbirini hatırlayamazsın, ama şimdi sana musallat olmak için geri geliyorsun. Yüzen bir kafatası ve sırların koruyucusu olan Morte tarafından uyanık bir şekilde, Sigil’in kirli sokaklarından gizemli Dışsal Planlara ve hatta Cehennem’in kendisinin derinliklerine giren bir maceraya atılmak üzere uyarılırsınız.

Portallar, Sigil’in düzlemsel metropolünü bilmektedirler, varoluşuna herhangi bir yere erişim sağlarlar, fakat sadece uygun anahtara sahipseniz. “Kapılar Şehri” olarak bilinen Sigil, çokyıllık boyunca bulunan iblislerin, devaların ve ırkların, şehrin esrarengiz hükümdarı olan Ağrı Hanımının dikkatli gölgesinde toplandığı tarafsız bir alandır. Bu, sözün, kılıcın gerçek olduğu ve kılıcın dünyaları yeniden şekillendirecek güce sahip olduğu kılıcın daha güçlü olduğu bir yerdir.

Cevapları aradığınızda, uçakların garip doğasıyla eşleşen yoldaşları bulacaksınız: bir öpücükle öldürebilen iffetli bir succubus, karmaşık bir crossbow-wielding küpü, JUSTICE gerektiren bir ruhun canlandırdığı bir zırh takımı ve daha fazlası. Bu arkadaşlıklar ve The Nameless One’daki diğer kişilerle, dünyaları cevap arayışlarında keşfedeceksiniz, bunların hepsi bazı kaderlerin kaçınılamayacağını ve bazı hatıraların ölümsüz olanın bile ötesinde bir bedele mal olduğunu keşfedecek.

Özellikler

 • Geliştirilmiş Planescape : Planescape Torment’in Lider Tasarımcısı Chris Avellone, oyunun orijinal vizyonunu en iyi şekilde yakalamak için oyun güncellemelerini, hata düzeltmelerini ve geliştirmeleri iyileştirmek için Beamdog ile ortaklık kurdu.
 • Planes Await : Planescape, daha önce hiç deneyimlemediğiniz, garip büyüler, garip düşmanlar ve Dungeons & Dragons yerleriyle dolu bir ortam.
 • Unutulmaması Gereken Konuşmalar: Bir RPG’de şimdiye kadar gördüğümüz en tuhaf müttefikler topluluğuyla uçaklarda yürürken kişilikleri, felsefi ölümsüzleri ve sıçan hivemindleri ele alın.
 • Yolunu Seç : Karakter yaratma sadece başlangıç. İsimsiz Kişi sınıfını, hizalamasını değiştirebilir ve hatta seçimlerinize göre yeni yetenekler kazanabilir.
 • Remastered Music : Full Planescape: Torment film müziği, Sigil ve multiverse’ye daha fazla derinlik katmak için oyun içinde yeniden oluşturuldu.
 • 4K Arayüzü : Sigil bu kadar iyi bakmadı! Planescape’in teması: Torment, tonlarca yeni kolaylık özelliği ile yüksek çözünürlükte yeniden oluşturuldu.
 • Bugün için bir Planescape : Enhanced Edition, sekme vurgulama, alan yakınlaştırma, savaş günlüğü, quickloot ve daha fazlası gibi modern özellikleri içerir!
 • Kendi Yolunu Oynat : Artırılmış Sürümü özelliklerini istediğiniz gibi etkinleştirin ya da Planescape: Torment’i özgün ihtişamında deneyimlemek için onları kapatın.
 • Cast Anlamak Diller : Planescape: Torment: Enhanced Edition, İngilizce, Fransızca, Lehçe, Almanca ve Korece mevcuttur. Not: Korece çeviriler yalnızca İngilizce olarak oynanan sesli uyarılardır.

Oyun Türü: RPG – Strateji

Oyun Sürümü: Enhanced Edition Digital Deluxe

Oyunu Kıran Grup: PROPHET

Hangi Platformlara Çıktı?: PC 

Oyunun Toplam Boyutu: 1.72 GB

Oyunun Çıkış Tarihi: 11 Nisan 2017  Tarihinde Çıkışını Yapmıştır

Dili: İngilizce

NOT : Oyun v3.1.4.0 olarak güncellendi.

Resimler

Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10
 • İşlemci: 1 GHZ
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Grafikler: OpenGL 2.0 uyumlu
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Kurulum

 • Oyunu indirin.
 • Daha sonra iso dosyasını kurun.
 • Crack varsa yapın.
 • Oyuna girin.

Fragman

Bir önceki oyunumuz olan Bounty Train New West başlıklı oyunumuza da (Bounty Train New West full indir, Bounty Train New West torrent ve Bounty Train New West torrent oyun) göz atmanızı öneririz.

RSS
Facebook
Google+
https://f5torrent.com/planescape-torment-enhanced-edition-digital-deluxe-torrent.html
Twitter
80 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?