Gold Rush The Game Repairs

0

Oyun Hakkında/İndir

Açıklama

Altın Rush: Oyunu Bedava İndir

Altın madenci ol. Çok çalış, derin kaz, dünyayı keşfet ve Alaska’nın en zengin adamı olacaksın. Mümkün olduğu kadar altın bulmak için çeşitli uzman makineler kullanın.

Gold Rush: Oyun PC Oyununa Genel Bakış:

Altın Rush: Oyun Code Horizon tarafından geliştirilen ve Code Horizon tarafından yayınlanan bir Indie, Simülasyon oyunudur. 13 Ekim 2017’de piyasaya sürüldü.Altın külçelerini bulmayı hiç düşünmemiş olanlarınız lütfen elinizi kaldırın. Tamam, şimdi, etrafta toplan, çünkü sana bir şey söylemek üzereyim. Geri kalanınız sadece bu deneyimi deneyimleyebilir çünkü sizi daha da ilgilendirmenizi sağlayabileceğimiz hiçbir şey yoktur. Bu hepimiz için bir “rüya gerçek” değil mi?

 

Gold Rush, altın madenciliğinin zor deneyimini keşfetmenizi sağlar. Sadece birkaç dolar ile başlarsınız, ama geçen günlerde, Alaska’nın en zengin adamı olabilirsiniz.

 

 

Dört eşsiz altın madenciliği iddiasıyla büyük ve ayrıntılı bir dünya yarattık. Her birinde, tamamen deforme olabilir bir arazi bulacaksınız. Dünyamızın her parçasının boş zamanlarında keşfedebileceğiniz kendi arka plan hikayesi vardır.

 

Asıl amacımız yüksek doğruluklu bir simülasyon yaratmaktı. Ana altın madenciliği aracı olduğu için ekskavatöre çok zaman harcayacaksınız. Bu nedenle, zamanımızın çoğunu size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için harcadık.

 

Oyunumuzda kampanya yok. Bunun yerine, hiçbir şey tarafından kısıtlanmayacağınız Sandbox moduna doğrudan girmeye karar verdik. Kaybettiğinizde veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız, TAB tuşuna basın ve ek bilgi için dergiye ve DIGTube’a bakın.

 

Unutma, kimse bütün gece bütün gün çalışamaz. İsterseniz bile, altın madencilerinin sıkı çalışması genellikle doğanın gücü tarafından engellenir. Zor hava koşulları makineyi kolayca bozabilir ve ekstraksiyonu uzun süre durdurabilir, kışın kazmayacağınız zamandan bahsetmezsiniz.

Oyun Türü: Simulasyon

Oyun Sürümü: Full

Oyunu Kıran Grup:  CODEX

Hangi Platformlara Çıktı?: PC Platformu

Oyunun Toplam Boyutu: 10 GB

Oyunun Çıkış Tarihi: 13 Ekim 2018  Tarihinde Çıkışını Yapmıştır

Dili: İngilizce

Resimler

Sistem Gereksinimleri

En az:

İŞLETİM SİSTEMİ:
Windows 7 (64 bit) veya Daha Yeni
İŞLEMCI:
Intel Core i5
BELLEK:
8 GB RAM
GRAFIK:
NVidia GeForce GTX 760
DIRECTX:
Sürüm 11
DEPOLAMA:
15 GB boş alan
SES KARTI:
DirectX uyumlu

Tavsiye edilen:

İŞLETİM SİSTEMİ:
Windows 7 (64 bit) veya Daha Yeni
İŞLEMCI:
Intel Core i7
BELLEK:
16 GB RAM
GRAFIK:
NVidia GeForce GTX 970
DIRECTX:
Sürüm 11
DEPOLAMA:
15 GB boş alan
SES KARTI:
DirectX uyumlu

Kurulum

  • Oyunu indirin.
  • Daha sonra iso dosyasını kurun.
  • Crack varsa yapın.
  • Oyuna girin.

Fragman

Bir önceki oyunumuz olan Car Mechanic Simulator 2018 Ford başlıklı oyunumuza da (Car Mechanic Simulator 2018 Ford full indir, Car Mechanic Simulator 2018 Ford torrent ve Car Mechanic Simulator 2018 Ford torrent oyun) göz atmanızı öneririz.

RSS
Facebook
Google+
https://f5torrent.com/gold-rush-the-game-repairs-torrent-indir.html
Twitter
98 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
Gold Rush The Game Repairs

Oyun Türü: Simulasyon Oyunları

Platform: Bilgisayar

Boyut: 10 GB

Crack: CODEX

Tarih: 13 Ekim 2017

Kaynak: F5Torrent

Dil: İngilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?