Friday the 13th The Game Challenges

0

Oyun Hakkında/İndir

Hikaye

Friday the 13th The Game Challenges: Oyun Bedava Yükleme

Jason döndü! Jason Voorhees serbest bırakıldı ve Camp Crystal Lake’in arazisini takip ediyor! 13. Cuma: Oyun, tüm zamanların en çok beklenen korku başlıklarından biridir. Sonunda Jason Voorhees ve Camp Crystal Lake danışmanları rolünü üstlenebileceksiniz.

Friday the 13th The Game Challenges: Oyun PC Oyununa Genel Bakış:

13. Cuma: Oyun IllFonic tarafından geliştirilen ve Gun Media tarafından yayınlanan bir Aksiyon oyunudur. 26 Mayıs 2017’de serbest bırakıldı.Oynanış

13’üncü Cuma: Oyun, oyuncuların genç bir danışman rolünü üstlendiği ya da ilk kez Jason Voorhees’in oynadığı üçüncü şahıs bir korku ve hayatta kalma oyunu. Siz ve diğer altı şanssız ruh kaçmak ve hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapacağınız halde, dünyanın en tanınmış katili sizi izler ve sizi acımasızca katletir. 13. Cuma: Oyun, her oyuncuya hayatta kalmak, kaçmak ya da öldürülemeyecek adamı almayı denemek için elinden geleni yapmaya çalışacak. Her oyun seansı, sadece hayatta kalmak için değil, sinema tarihindeki en üretken katil, rakiplerinin herhangi birinden daha çok öldürücü olan bir slasher için elinizde ne varsa sahip olduğunuzu kanıtlamak için size tamamen yeni bir şans verecektir!

Bu arada, Jason avını izlemek, avlamak ve öldürmek için bir dizi yetenek verilecektir. Gölgelerin arasından sıyrılın, hedeflerinizi korkutun ve zamanı hayal edebileceğiniz kadar doğru bir şekilde doğru zamanda öldürün. Jason Voorhees olan efsanevi katilin kontrolünü elinize alın ve yolunuzu geçmek için bu talihsizlikleri dehşete düşürün!

Jason Voorhees olarak oynayın!

İlk kez, korku içinde en ünlü katil olan Jason Voorhees olarak oynama şansınız olacak. Avınızı saptırın, uygun gördüğünüz zaman onları pusuya düşürün ve efsaneye dönüştüğünüzde pek çok talihsiz kurbanların kalplerinde korku sallayın! 13’üncü Cuma: Oyunda, Jason Voorhees için olmasını istediğiniz sesi ayarlamanıza yardımcı olacak yeni ve tanıdık bir dizi öldürme yer alacak. Filmlerden çeşitli Jason enkarnasyonlarının kilidini bile açacaksınız!

Jason, oyunun yüksekliğinde bir avcının kontrolünü sağlayan korkunç bir dizi yetenekle donatılacak. Bunlar onun ormanları ve onları çok iyi biliyor. Jason sadece kurbanlarının korkusunu beslemekle kalmayacak, gece ilerledikçe daha da güçlenecektir. Gece daha karanlık, daha korkunç Jason olur!

Filmlerin hayranları, dahil olmak üzere Jason’ın çeşitli versiyonları olarak oynayabilecekler:

 • 13. Cuma, 2. Kısım
 • 13. Cuma, III. Bölüm
 • 13. Cuma, Bölüm VI: Jason Yaşıyor
 • 13. Cuma, Bölüm VII: Yeni Kan
 • 13 Kasım Cuma, Bölüm VIII: Jason Takes Manhattan
 • Jason cehenneme gider: son cuma

Nasıl hayatta kalacaksın?

13 Kasım Cuma günü tüm odak: Oyun çok oyunculu. Ya gizlice Jason saklanmak veya kaçmak ya da Jason mücadeleyi getirmek için bir takım olarak birlikte çalışma olarak Survival, tamamen size, oyuncuya kalmıştır. Danışman olarak oynamak, risk ve ödülle ilgili, oyunculara Jason üzerinde birden fazla zafer kazandıracak! Polis için beklerken ormanda saklanmak ister misin? Belki de bir araya gelmek ve Jason’ı bir grup olarak ele almak istersiniz? Belki siz ve bir arkadaşınız tekneyi gölde tamir etmeye ve herkesi kaderlerine bırakırken kaçmaya karar verirsiniz? Geceyi hayatta kalmak için sonsuz fırsatlar var, ama her seçimin bir sonucu var.

13’üncü Cuma: Oyun, sürekli değişime ayak uyduracak ve Jason Voorhees en son kurbanını aradığı sırada size yabancı bir ortam sunacak. Tek bir strateji hiçbir zaman güvenilir olmayacak, oyuncuları kamp kanındaki uzun gecelerine başladıklarında adapte etmeye ve değişmeye zorlayacak! Dikkatli olun, Jason’ın ne zaman ya da nereye gideceğini asla bilemezsiniz!

Danışmanlar olarak oynayın!

Hepimiz 13 Kasım Cuma günü çeşitli tropileri hatırlarız ve oyun bir istisna olmayacak! Her danışman tipi güçlü ve zayıf yönlere sahip olacak ve oyunculara belirli durumlarda başarı şansı tanıyacak. Oyun tarzınıza en uygun olan danışmanı bulun ya da Jason’a karşı kazanmak için çeşitli stratejiler geliştirin! Oyuncular kilidini, özelleştirme ve iyileştirme yoluyla karakterlerini sürekli olarak güncelleme ve geliştirme şansına sahip olacak! Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok uyarlanır ve daha iyi bir avukat olur!

Tüm Zafer Kampı Crystal Lake!

Aynalar Kampı Crystal Lake, 13ncü seriden itibaren, sadece ikonik Camp Crystal Lake’de değil, çevrede de hayatta kalabilmek için çalışacak. Higgins Haven gibi filmlerden ikonik konumlar, Jason ve avının gözü önünde de görev yapacak.

Oyuncular belirli bir ölümden saklanmaya çalıştıklarında keşfedilecekleri geniş ve açık bir alan verilecek! Her oyun seansı, senaryoyu temelde değiştirecek, oyunculara hiç bir zaman desenleri öğrenme fırsatı vermeyecek veya yardımcı öğelerin nerede yattığını anlamayacaktır. Her filmin kamplara farklı bir duygu vermesiyle, 13 Kasım Cuma: Oyun, ormana her girişinizde size yeni ve zorlu durumlar sunuyor!

Crystal Lake Veritabanınız

13. Cuma: Oyun, hesabınıza birleştirilmiş bir aşamalı kilit açma sistemine sahip olacak. Ne kadar uzun oynarsanız, filmlerde görülen yeni Jason Voorhees kostümlerine danışmanların özelleştirilmesinden daha fazla faydalanabilirsiniz! Size kişiselleştirilmiş kamp danışmanları vermenin yanı sıra, Jason Voorhees’i çevreleyen gizemi ve devriye gezen alanları keşfederek, Camp Crystal Lake’deki sırların kilidini açabileceksiniz!

Nazik ol. Geri sarma.

13. Cuma günü her yönüyle: Oyun 
, bildiğiniz ve sevdiğiniz filmlerden doğrudan çizilir. Bu dünyayı 
, 13’üncü Cuma hakkında hatırladığınız her şeyi, 80’lerin görsel sadakatini hatırlatmak için dikkatle hazırladık . Tam olarak hatırladığın şey budur.

Oyun Türü: Hayatta Kalma

Oyun Sürümü: B11030

Oyunu Kıran Grup: CODEX

Hangi Platformlara Çıktı?: PC 

Oyunun Toplam Boyutu: 8.2 GB

Oyunun Çıkış Tarihi: 25 Mayıs 2017  Tarihinde Çıkışını Yapmıştır

Dili: İngilizce

NOT : Bu oyun bağımsızdır ve B11030 sürümüdür.

Resimler

Sistem Gereksinimleri

En az:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-530 (2 * 2930), AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400)
 • Bellek: 4096 MB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 650 Ti (1024 MB), Radeon HD 7770 (1024 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar: 64-bit İşletim Sistemi ve CPU gerekli.

Tavsiye edilen:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-3240 (2 * 3400), AMD Athlon X4 860K (4 * 3700)
 • Bellek: 6144 MB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB), Radeon R9 270X (2048 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar: 64-bit İşletim Sistemi ve CPU gerekli.

Kurulum

 • Oyunu indirin.
 • Daha sonra iso dosyasını kurun.
 • Crack varsa yapın.
 • Oyuna girin.

Fragman

Bir önceki oyunumuz olan MotoGP 18 başlıklı oyunumuza da (MotoGP 18 full indir, MotoGP 18 torrent ve MotoGP 18 torrent oyun) göz atmanızı öneririz.

RSS
Facebook
Google+
https://f5torrent.com/friday-the-13th-the-game-challenges-torrent-indir.html
Twitter
132 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Friday the 13th The Game Challenges

Oyun Türü: >> Editörün Seçimleri <<, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: Bilgisayar

Boyut: 8.2 GB

Crack: CODEX

Tarih: 25 Mayıs 2017

Kaynak: F5Torrent

Dil: İngilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?