Field of Glory II Age of Belisarius

0

Oyun Hakkında/İndir

Hikaye

Field of Glory II Age of Belisarius Ücretsiz Indir

Belisarius Çağı, Doğu Roma (Bizans) ordusunun kendisini esas olarak bir piyade ordusundan bir süvari ordusuna, tehdide karşı bir süvari ordusuna dönüştürdüğü bir dönem olan MS MS 476’da Batı Roma İmparatorluğu’nun yıkılışından itibaren Glory II’nin Alanını genişler. karşı karşıya kaldı.

Field of Glory II Age of Belisarius Oyun Genel Bakışı:

Zafer II Alan: Belisarius Yaş Bizans Oyun tarafından geliştirilen ve Slitherine Ltd tarafından yayınlanan bir Simülasyon, Strateji oyunu .. Bu 7 Jun, 2018 yılında piyasaya sürüldü.

Bu İçerik Hakkında

Belisarius Çağı, Doğu Roma (Bizans) ordusunun kendisini esas olarak bir piyade ordusundan bir süvari ordusuna, tehdide karşı bir süvari ordusuna dönüştürdüğü bir dönem olan MS MS 476’da Batı Roma İmparatorluğu’nun yıkılışından itibaren Glory II’nin Alanını genişler. karşı karşıya kaldı.

 

Batıda Roma İmparatorluğu’nun yerini alan yeni “barbar” krallıklarının ve onların aralarındaki çatışmanın bir parçası olabilirsiniz. Doğu Roma (Bizans İmparatorluğu) imparatorluğunun yeniden canlandırılmasında ve İmparator Justinianus’un generalleri, özellikle de Belisarius ve sonra Narses’in, Afrika’nın Vandal krallığının, İtalya’nın Ostrogothic krallığının ve Visigothic’in bir kısmının yeniden ortaya çıkmasında önemli bir rol oynayabilirsiniz. İspanya krallığı.

Doğudaki Bizanslılar ile Sassanlı Persler arasındaki neredeyse sürekli savaşta ve Sassanid’lerin Doğu komşuları, Şeyhitler ve Göktürklerle olan sıkıntılarına katılabilirsiniz. Avarlara Tuna’nın kuzeyindeki güçlü bir imparatorluğu ele geçirme ve Bizans İmparatorluğu’nun varlığını tehdit etme ya da onlara karşı savunma yapabilirsiniz.

 

ÖZELLİKLER

 • 11 yeni isim: Avarlar, Bizanslılar, Franks, Gepidler, Lombardlar, Ostrogothlar, Slavlar, Türkler, Vandallar, Vizigotlar, Gal.
 • 17 yeni birim: Bizanslı Lance / Bow süvari, Veteran Bizanslı Lance / Bow süvarileri, Bizanslı Flankerler, Sökülmüş Zırhlı Asil Lancers, Sökülen Asil Lancerler, Sökülmüş Zırhlı Atlı Okçular, Sabir Ayak, Hint Hafif Atlılar (ciritler), Hint Işık Ayakları (ciritler) , Bedevi Süvari (lancers), Bedevi Hafif Atlı (lancers), Bedevi Ayağı, İslam Öncesi Kent Arap ayağı, Bulgar Süvarileri, Bulgar Hafif Atlıları, Mızrakçılar (Karanlık Çağ), Ham Mızrakçılar (Karanlık Çağ).
 • 29 yeni ordu listesi (toplam ordu listelerinin sayısını 166’ya çıkarır).

 

 • 6 yeni Epik Savaşlar: Dara 530 MS, Tricamarum 533 AD, Taginae 552 AD, Volturnus 554 AD, Buhara 557 AD, Raith 596 AD (her iki taraftan da oynanabilir).
 • 37 yeni Hızlı Savaş (her iki taraftan da oynanabilir).
 • Zafer II Özel Savaşlar modülünün genişletilmiş alanı şimdi Ölümsüz Ateş, Roma’nın Yükselişi, Lejyonlar Zaferi ve Belisarius Çağı’nın tüm 166 ordu listesini içermektedir. (Hepsine erişmek için uygun DLC’lerin satın alınması gereklidir).
 • Zafer II Sandbox Kampanyalar modülünün genişletilmiş alanı şimdi Ölümsüz Ateş, Roma’nın Yükselişi, Lejyonlar Zaferi ve Belisarius Çağı’ndan gelen 166 askeri listeyi kapsamaktadır. (Hepsine erişmek için uygun DLC’lerin satın alınması gereklidir).
 • 4 yeni tarihsel tabanlı kampanya:

o Belisarius

o Franks’in Clovis’i

Krallar Kralı 2 (Sassanid Persia)

Avarların Yükselişi

Oyun Türü: Strateji

Oyun Sürümü: Ek Paket

Oyunu Kıran Grup: SKIDROW

Hangi Platformlara Çıktı?: PC 

Oyunun Toplam Boyutu: 365.74 MB

Oyunun Çıkış Tarihi: 7 Haziran 2018  Tarihinde Çıkışını Yapmıştır

Dili: İngilizce

Resimler

Sistem Gereksinimleri

En az:

İŞLETİM SİSTEMİ:
İşletim sistemi Windows 7, 8, 10
İŞLEMCI:
2GHz işlemci
BELLEK:
4 GB RAM
GRAFIK:
1 GB DirectX 9 Uyumlu Grafik Kartı
DIRECTX:
Sürüm 9.0c
DEPOLAMA:
2 GB boş alan
SES KARTI:
DirectX Uyumlu Ses Kartı

Kurulum

 • Oyunu indirin.
 • Daha sonra iso dosyasını kurun.
 • Crack varsa yapın.
 • Oyuna girin.

Fragman

Bir önceki oyunumuz olan Planescape Torment başlıklı oyunumuza da (Planescape Torment Enhanced Edition Digital Deluxe full indir, Planescape Torment Enhanced Edition Digital Deluxe torrent ve Planescape Torment Enhanced Edition Digital Deluxe torrent oyun) göz atmanızı öneririz.

RSS
Facebook
Google+
https://f5torrent.com/field-of-glory-ii-age-of-belisarius-torrent-indir.html
Twitter
98 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
Field of Glory II Age of Belisarius

Oyun Türü: Strateji Oyunları

Platform: Bilgisayar

Boyut: 365.74 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 7 Haziran 2018

Kaynak: F5Torrent

Dil: İngilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?