Conan Exiles

0

Oyun Hakkında/İndir

Hikaye

Conan Exiles Bedava İndir

Barbar Conan topraklarında açık bir dünya hayatta kalma oyunu. Geniş ve kusursuz bir dünyada hayatta kalın, bir ev ve krallık inşa edin, düşmanlarınızı tek ve çok oyunculu olarak yönetin.

Conan Exiles PC Oyununa Genel Bakış:

Conan Exiles Funcom tarafından geliştirilen ve Funcom tarafından yayınlanan bir Aksiyon, Macera, Devasa Çok Oyunculu, RPG, Simülasyon, Strateji oyunudur. 8 Mayıs 2018’de serbest bırakıldı.
Conan Exiles, Barbar Conan topraklarında açık bir dünya hayatta kalma oyunu. Vahşi bir dünyada hayatta kalmak, bir ev ve bir krallık inşa etmek ve destansı savaşta düşmanlarınızı domine etmek.

Conan’ın hayatını kurtardıktan sonra ceset ağacından indirip, hayatta kalmayı çabucak öğrenmelisin. Hava ovalama kum fırtınaları, yoğun sıcaklıklardan kendinizi koruyun ve yiyecek ve kaynak için hayvanları avlayın. Güneydeki yanan çölden kuzeyin karla kaplı dağlarına kadar geniş ve kesintisiz bir dünyayı keşfedin.

Sürgün edilen toprakları geri almak ve hakim olmak için savaşırken klanınızın mirasını hazırlayın. Küçük bir evden tüm şehirlere parça parça parça oluşturmak için güçlü bina sistemini kullanın. Savaşları kılıç, yay, kuşatma silahları kullanarak ve hatta destansı savaşlarda düşmanlarınızın evlerini ezmek için tanrıların dev çılgınlarının kontrolünü ele geçirin.

Conan Exiles, tam tek oyuncu, kaka veya kalıcı çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilir.

BİR VAST, AÇIK DÜNYA KEŞFET

Büyük ve kesintisiz bir açık dünya ile yolculuk yapın. Güney çölündeki kum tepeciklerinden, gizemli doğu bataklığı ve donmuş kuzeyin karla kaplı dağları. Her yere tırman ve tam bir keşif özgürlüğü yaşa.

BİR EV VE A KAYNAK OLUŞTUR

Zanaat araçları ve silahlar için kaynakları toplayın, daha sonra güçlü bir bina sistemi kullanarak küçük bir evden tüm şehirlere parça parça oluşturun. Tuzakları, asansörü ve savunmayı yapın, ardından eşyalarınızı mobilya, eleme istasyonları ve daha fazlası ile donatın.

SAVAGE ARASINDA SURVIVE

İyi giyin ya da sıcak kalması için bir kamp ateşi yak ve sıcakta kendinizi serinlettiğinizden emin olun. Hayatta kalmak için avlan, yemek, yeme ve iç. Hava temizleme kum fırtınalarına bir sığınak oluşturun. Karartılmış kalıntıları keşfederken dikkatli olun ya da kötü büyüyle bozulabilir.

ÇIKTI LANDLARIN YER ALMASI

Gerekirse, diğer oyunculardan alarak sürgün topraklarını parçalara ayır! Kuşatma silahları inşa edin ve düşman şehrinizin duvarlarını yıkmak için patlayıcılar kullanın. Tuzakları atın, trakyaları toplayın ve düşmanlarınızın sizi istila etmesini önlemek için savunma yapın.

BRUTAL, KANATLI SAVAŞ

Bir eylem odaklı, birleşik tabanlı savaş sistemi kullanarak kısır canavarlar ve diğer oyuncularla savaşın. Sürgün, blok ve Sürgün Toprakları içinde en büyük savaşçı olmak için savaş gerçek sanat ustası öğrenmek. Yayları, hançerleri, kılıçları, eksenleri ve daha fazlasını kullanarak öldür.

BİR KUVVET GODU OLUN

Kendinizi şehvet tanrıçası ve ölüm gibi Derketo gibi dört tanrıdan biri ile kendinizi geliştirin. Kurbanlarını tanrının sunağına getir, sonra çağır ve devasa, yükselen avatarlarının kontrolünü ele geçir. Avatar’ın ayaklarının altındaki düşmanları ve tüm binaları ez.

BAYANLARIN GELİŞTİRİLMESİNDEN TABANINIZI SAĞLAMAYIN

Sonunda, Sürgün Toprakları’nın canavarları ve diğer NPC sakinlerinin dikkatini çekecek ve bu da bir Purge olayına neden olacak. Evinizi inşa ettiğiniz yere bağlı olarak, farklı canavar türleri saldıracak ve onu yok etmeye çalışacaktır. Savunmanızı iyi planlayın!

ENSLAVE TEKLİFİNİZİ YAPMAK İÇİN GİDELER

Sürgün Topraklar’ın suçlularını ikna edin ve onların davanıza katılmasını sağlayın ve topraklarınızı koruyun. Onların iradesini kırmak için Ağrı’nın Yorucu Çarkından geçirin, sonra onları okçulara, savaşçılara, zanaatkarlara, eğlenceye ve daha fazlasına dönüştürün.

ANTİK MEDENİYETLERİN HUKUKU KEŞFEDİN

Kuzeydeki Siyah Kaleden, güney nehri boyunca bulunan Dregs’e kadar, eski uygarlıkların kalıntılarını keşfedip, hazinelerine ulaşmak için gizemlerini çöz. Sürdürülen Toprakların tarihini keşfederken, keşfederken ortaya çıkar ve NPC’lerle tanışın.

BİRLİKTE VEYA BİR OYUN OYNA

Tek başına yerel olarak oynayın veya ortak sunucularda kalıcı çok oyunculu hayatta kalma ve baskınlık için savaşın. Ayrıca kendi sunucunuzu da barındırabilir ve diğerlerini kuralların ve ayarların tam kontrolüne sahip olduğunuz bir dünyada size katılmaya davet edebilirsiniz. Sadece avuç dolusu arkadaşlarla oynamak ister misin? İşbirliği modunu dene!

DENEYİMİNİZİ KONTROL EDİN

Yerel olarak veya bir sunucuda yalnız oynarken, oyun içi araçların bir dizi erişim hakkına sahip olursunuz. İlerleme hızınızı değiştirin, canavarları canlandırın, kendinizi görünmez duruma getirin, avatarları devre dışı bırakın ve çok daha fazlasını yapın. Kendi sunucunun zindan ustası ol.

MODLAR İLE OYNA

Oyun deneyiminizi özelleştirmek için doğrudan Steam atölyesinden Conan Exiles mods indirin. Ayrıca özel Conan Exiles Unreal Editörünü indirebilir ve kendi oluşturmayı başlatabilirsiniz. Şu anda 450’den fazla modları keşfedebilirsiniz!

Oyun Türü: RPG – Erken Erişim

Oyun Sürümü Patch 02.02.2017

Oyunu Kıran Grup: SKIDROW

Hangi Platformlara Çıktı?: PC 

Oyunun Toplam Boyutu: 27.19 GB

Oyunun Çıkış Tarihi: 31 Ocak 2017 Tarihinde Çıkışını Yapmıştır.

Dili: İngilizce

SON SÜRÜM

Conan Exiles Build 17925 – SKIDROW [ 27.19 GB ] – [12.06.2018] YENİ SÜRÜM

ÖNCEKİ SÜRÜMLERİ

Conan Exiles (Patch 02.02.2017)

Ekstra Fix Dosyaları

Multiplayer Fix [80.9 MB]

Dedicated Server Dosyası [735 MB]

Resimler

Sistem Gereksinimleri

En az:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Quad Core i5 veya AMD eşdeğeri
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) veya AMD eşdeğeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Tavsiye edilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Dört Çekirdekli i5 / i7 3,3 GHz veya AMD eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: nVidia GeForce GTX 780 Ti / 970 (Yüksek ayarlar) ve 1070 (Ultra ayarlar) veya AMD eşdeğerleri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Kurulum

 • Oyunu indirin.
 • Daha sonra iso dosyasını kurun.
 • Crack varsa yapın.
 • Oyuna girin.

Fragman

Bir önceki oyunumuz olan Finding Paradise başlıklı oyunumuza da (Finding Paradise full indir, Finding Paradise torrent ve Finding Paradise torrent oyun) göz atmanızı öneririz.

RSS
Facebook
Google+
https://f5torrent.com/conan-exiles-torrent-indir.html
Twitter
120 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
Conan Exiles

Oyun Türü: RPG Oyunları

Platform: Bilgisayar

Boyut: 27.19 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 31 Ocak 2018

Kaynak: F5Torrent

Dil: İngilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?